"Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігінің штат саны мен құрылымы туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 11 ақпандағы № 533 Жарлығына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2017 жылғы 12 қаңтардағы № 409 Жарлығы
"Қазақстан Республикасының Президенті туралы" 1995 жылғы 26 желтоқсандағы Конституциялық заңның 17-1-бабы 2-тармағының 1) тармақшасына сәйкес ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
"Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігінің штат саны мен құрылымы туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 11 ақпандағы № 533 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 5, 52-құжат) мынадай толықтыру енгізілсін:
аталған Жарлықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігінің құрылымы:
"Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігінің Басшысы" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі Басшысының бірінші орынбасары"
2. Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігінің Басшысы осы Жарлықтан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Н. Назарбаев

О внесении дополнения в Указ Президента Республики Казахстан от 11 февраля 2008 года № 533 “О штатной численности и структуре Администрации Президента Республики Казахстан”
Указ Президента Республики Казахстан от 12 января 2017 года № 409
В соответствии с подпунктом 1) пункта 2 статьи 17-1 Конституционного закона Республики Казахстан от 26 декабря 1995 года “О Президенте Республики Казахстан” ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 11 февраля 2008 года № 533 “О штатной численности и структуре Администрации Президента Республики Казахстан” (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 5, ст. 52) следующее дополнение:
в структуре Администрации Президента Республики Казахстан, утвержденной вышеназванным Указом:
после строки “Руководитель Администрации Президента” дополнить строкой следующего содержания:
“Первый заместитель Руководителя Администрации Президента”.
2. Руководителю Администрации Президента Республики Казахстан принять меры, вытекающие из настоящего Указа.
3. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
Н. НАЗАРБАЕВ