М.К.Мырзалинді Ақмола облысының әкімі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2017 жылғы 14 наурыздағы № 445 Жарлығы
Мəлік Кеңесбайұлы Мырзалин Ақмола облысының əкімі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті Н.НАЗАРБАЕВ

О назначении Мурзалина М. К. акимом Акмолинской области
Указ Президента Республики Казахстан от 14 марта 2017 года № 445
Назначить Мурзалина Малика Кенесбаевича акимом Акмолинской области.
Президент
Республики Казахстан
Н. Назарбаев