"Қазақстан Республикасының Терроризмге қарсы орталығы туралы ережені бекіту жөнінде" Қазақстан Республикасы Президентінің 2013 жылғы 24 маусымдағы № 588 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2017 жылғы 6 қазандағы № 557 Жарлығы.
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. "Қазақстан Республикасының Терроризмге қарсы орталығы туралы ережені бекіту жөнінде" Қазақстан Республикасы Президентінің 2013 жылғы 24 маусымдағы № 588 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 39, 563-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген Қазақстан Республикасының Терроризмге қарсы орталығы туралы ережеде:
3-тармақтың 13) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"13) бірлескен нормативтік құқықтық актімен белгіленген тәртіпте "Антитеррор" ақпараттық жүйесін пайдалана отырып, Қазақстан Республикасының Терроризмге қарсы орталығының құрамына кіретін мемлекеттік органдардың арасындағы ақпараттық өзара іс-қимыл жөнінде шаралар тұжырымдау;";
5-тармақ екінші бөлімінің 3) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"3) Қазақстан Республикасының Терроризмге қарсы орталығының шешімдерін орындау мәселелері бойынша Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Терроризмге қарсы қызметі Терроризмге қарсы орталығы штабының (бұдан әрі – Қазақстан Республикасы Терроризмге қарсы орталығының штабы) баяндамасын тыңдайды;";
6-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"6. Лауазымдары бойынша Қазақстан Республикасының Терроризмге қарсы орталығының мүшелері мыналар болып табылады:
1) Қазақстан Республикасы Мемлекеттік күзет қызметінің бастығы;
2) Қазақстан Республикасының "Сырбар" Сыртқы барлау қызметінің директоры;
3) Қазақстан Республикасының Ақпарат және коммуникациялар министрі;
4) Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрі;
5) Қазақстан Республикасының Әділет министрі;
6) Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрі;
7) Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрі;
8) Қазақстан Республикасының Дін істері және азаматтық қоғам министрі;
9) Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрі;
10) Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму министрі;
11) Қазақстан Республикасының Қаржы министрі;
12) Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрі;
13) Қазақстан Республикасының Мәдениет және спорт министрі;
14) Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрі;
15) Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрі;
16) Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрі;
17) Қазақстан Республикасының Энергетика министрі;
18) Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының орынбасары (Қазақстан Республикасының Терроризмге қарсы орталығы басшысының орынбасары).".

О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 24 июня 2013 года № 588 "Об утверждении Положения об Антитеррористическом центре Республики Казахстан"
Указ Президента Республики Казахстан от 6 октября 2017 года № 557.
Подлежит опубликованию в
Собрании актов Президента и
Правительства Республики Казахстан
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 24 июня 2013 года № 588 "Об утверждении Положения об Антитеррористическом центре Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 39, ст. 563) следующие изменения:
в Положении об Антитеррористическом центре Республики Казахстан, утвержденном вышеназванным Указом:
подпункт 13) пункта 3 изложить в следующей редакции:
"13) выработка мер по информационному взаимодействию между государственными органами, входящими в состав Антитеррористического центра Республики Казахстан, с использованием информационной системы "Антитеррор" в порядке, определяемом совместным нормативным правовым актом;";
подпункт 3) части второй пункта 5 изложить в следующей редакции:
"3) заслушивает доклад Штаба Антитеррористического центра Службы антитеррора Комитета национальной безопасности Республики Казахстан (далее – Штаб Антитеррористического центра Республики Казахстан) по вопросам исполнения решений Антитеррористического центра Республики Казахстан;";
пункт 6 изложить в следующей редакции:
"6. Членами Антитеррористического центра Республики Казахстан по должности являются:
1)      Начальник Службы государственной охраны Республики Казахстан;
2)      Директор Службы внешней разведки Республики Казахстан "Сырбар";
3)      Министр информации и коммуникаций Республики Казахстан;
4)      Министр сельского хозяйства Республики Казахстан;
5)      Министр юстиции Республики Казахстан;
6)      Министр образования и науки Республики Казахстан;
7)      Министр здравоохранения Республики Казахстан;
8)      Министр по делам религий и гражданского общества Республики Казахстан;
9)      Министр труда и социальной защиты населения Республики Казахстан;
10)      Министр по инвестициям и развитию Республики Казахстан;
11)      Министр финансов Республики Казахстан;
12)      Министр обороны Республики Казахстан;
13)      Министр культуры и спорта Республики Казахстан;
14)      Министр иностранных дел Республики Казахстан;
15)      Министр национальной экономики Республики Казахстан;
16)      Министр внутренних дел Республики Казахстан;
17)      Министр энергетики Республики Казахстан;
18)      заместитель Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан (заместитель руководителя Антитеррористического центра Республики Казахстан).".

2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Н. Назарбаев

2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
Н. Назарбаев