Ұлттық домбыра күні туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2018 жылғы 12 маусымдағы № 699 Жарлығы.
Қоғамды ұлттық мəдениет пен бірегейлікті сақтау мен қайта жаңғырту идеясының төңірегінде одан əрі топтастыру мақсатында ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Шілденің бірінші жексенбісі Ұлттық домбыра күні болып айқындалсын.
2. Қазақстан Республикасының Үкіметі осы Жарлықты іске асыру жөнінде шаралар қабылдасын.
3. Осы Жарлықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Президентінің Əкімшілігіне жүктелсін.
4. Осы Жарлық жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Н.НАЗАРБАЕВ

О Национальном дне домбры
Указ Президента Республики Казахстан от 12 июня 2018 года № 699
В целях дальнейшей консолидации общества вокруг идеи сохранения и возрождения национальной культуры и идентичности ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Определить первое воскресенье июля Национальным днем домбры.
2. Правительству Республики Казахстан принять меры по реализации настоящего Указа.
3. Контроль за исполнением настоящего Указа возложить на Администрацию Президента Республики Казахстан.
4. Настоящий Указ вводится в действие со дня его опубликования.
Президент
Республики Казахстан
Н. НАЗАРБАЕВ