Ж.Қ.Түймебаевты Түркістан облысының әкімі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2018 жылғы 20 маусымдағы № 703 Жарлығы
Жансейіт Қансейітұлы Түймебаев Түркістан облысының əкімі болып тағайындалсын, ол Оңтүстік Қазақстан облысының əкімі қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Н.НАЗАРБАЕВ

О назначении Туймебаева Ж. К. акимом Туркестанской области
Указ Президента Республики Казахстан от 20 июня 2018 года № 703
Назначить Туймебаева Жансейта Кансейтулы акимом Туркестанской области, освободив от должности акима Южно-Казахстанской области.
Президент
Республики Казахстан
Н. Назарбаев