Д.А. Кәлетаевты Қазақстан Республикасының Қоғамдық даму министрі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2018 жылғы 3 шілдедегі № 713 Жарлығы
Дархан Аманұлы Кəлетаев Қазақстан Республикасының Қоғамдық даму министрі болып тағайын далсын, ол Қазақстан Республикасының Дін істері жəне азаматтық қоғам министрі қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Н.НАЗАРБАЕВ

О назначении Калетаева Д. А. Министром общественного развития Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 3 июля 2018 года № 713
Назначить Калетаева Дархана Амановича Министром общественного развития Республики Казахстан, освободив от должности Министра по делам религий и гражданского общества Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан
Н. НАЗАРБАЕВ