А.Әшімбекұлын Қазақстан Республикасы Мемлекеттік күзет қызметінің бастығы қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2018 жылғы 14 қарашадағы № 789 Жарлығы
Ардақ Əшімбекұлы Қазақстан Республикасы Мемлекеттік күзет қызметінің бастығы болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Н.Назарбаев

О назначении Ашимбекулы А. начальником Службы государственной охраны Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 14 ноября 2018 года № 789
Назначить Ашимбекулы Ардака начальником Службы государственной охраны Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан
Н. Назарбаев