Ә.Т.Садықұловты Қазақстан Республикасы Мемлекеттік күзет қызметінің бастығы қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2019 жылғы 13 маусымдағы № 14 Жарлығы
Əнуар Төлеуханұлы Садықұлов Қазақстан Республикасы Мемлекеттік күзет қызметінің бастығы болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.ТОҚАЕВ

О назначении Садыкулова А. Т. начальником Службы государственной охраны Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 13 июня 2019 года № 14
Назначить Садыкулова Ануара Тулеухановича начальником Службы государственной охраны Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан
К. ТОКАЕВ