Е.Н. Жиенбаевты Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі Басшысының орынбасары қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2019 жылғы 23 қазандағы № 190 Жарлығы
Ержан Нұрланұлы Жиенбаев Қазақстан Республикасы Президентінің Əкімшілігі Басшысының орынбасары болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ. ТОҚАЕВ

О назначении Жиенбаева Е. Н. заместителем Руководителя администрации Президента Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 23 октября 2019 года № 190
Назначить Жиенбаева Ержана Нурлановича заместителем Руководителя Администрации Президента Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан
К. ТОКАЕВ