Қазақстан Республикасының София қаласындағы (Болгария Республикасы) Дипломатиялық миссиясын қайта ұйымдастыру туралы
?Қазақстан Республикасы Президентінің 2019 жылғы 18 шілдедегі № 69 Жарлығы.
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қазақстан Республикасының Болгария Республикасындағы Елшілігі ретінде қайта құру жолымен Қазақстан Республикасының София қаласындағы (Болгария Республикасы) Дипломатиялық миссиясы қайта ұйымдастырылсын.
2. Қазақстан Республикасының Үкіметі осы Жарлықтан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.ТОҚАЕВ

О реорганизации Дипломатической миссии Республики Казахстан в городе Софии (Республика Болгария)
Указ Президента Республики Казахстан от 18 июля 2019 года № 69.
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Реорганизовать Дипломатическую миссию Республики Казахстан в городе Софии (Республика Болгария) путем преобразования в Посольство Республики Казахстан в Республике Болгария.
2. Правительству Республики Казахстан принять необходимые меры, вытекающие из настоящего Указа.
3. Настоящий Указ вводится в действие со дня его подписания.
Президент
Республики Казахстан
К. ТОКАЕВ