Ғ.Ж.Байжановты Қазақстан Республикасы "Сырбар" Сыртқы барлау қызметінің директоры қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2019 жылғы 12 ақпандағы № 835 Жарлығы
Ғабит Жақыпбайұлы Байжанов Қазақстан Республикасы "Сырбар" Сыртқы барлау қызметінің директоры болып тағайындалсын, ол Қазақстан Республикасы Президентінің көмекшісі – Қауіпсіздік Кеңесінің хатшысы қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Н.НАЗАРБАЕВ

О назначении Байжанова Г. Ж. директором Службы внешней разведки Республики Казахстан "Сырбар"
Указ Президента Республики Казахстан от 12 февраля 2019 года № 835
Назначить Байжанова Габита Жакыпбаевича директором Службы внешней разведки Республики Казахстан "Сырбар", освободив от должности помощника Президента – Секретаря Совета Безопасности Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан
Н. Назарбаев