Р.Е.Дәленовті Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2019 жылғы 25 ақпандағы № 855 Жарлығы
Руслан Ерболатұлы Дəленов Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Н.НАЗАРБАЕВ

О назначении Даленова Р.Е. Министром национальной экономики Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 25 февраля 2019 года № 855
Назначить Даленова Руслана Ерболатовича Министром национальной экономики Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан
Н. НАЗАРБАЕВ