Е.А.Досаевты Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Төрағасы қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2019 жылғы 25 ақпандағы № 856 Жарлығы
Ерболат Асқарбекұлы Досаев Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Төрағасы болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Н.НАЗАРБАЕВ

О назначении Досаева Е.А. Председателем Национального Банка Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 25 февраля 2019 года № 856
Назначить Досаева Ерболата Аскарбековича Председателем Национального Банка Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан
Н. НАЗАРБАЕВ