М.К.Мырзалинді Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі Басшысының орынбасары қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2019 жылғы 19 наурыздағы № 881 Жарлығы
Мəлік Кеңесбайұлы Мырзалин Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі Басшысының орынбасары болып тағайындалсын, ол Ақмола облысының əкімі қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Н.НАЗАРБАЕВ

О назначении Мурзалина М. К. заместителем Руководителя Администрации Президента Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 19 марта 2019 года № 881
Назначить Мурзалина Малика Кенесбаевича заместителем Руководителя Администрации Президента Республики Казахстан, освободив от должности акима Акмолинской области.
Президент Республики Казахстан Н. НАЗАРБАЕВ