Ә.А.Смайыловты Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2020 жылғы 18 мамырдағы № 334 Жарлығы
Əлихан Асханұлы Смайылов Қазақстан Республикасы ПремьерМинистрінің бірінші орынбасары болып тағайындалсын, ол бұрынғы атқарған қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев

О назначении Смаилова А. А. Первым заместителем Премьер-Министра Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 18 мая 2020 года № 334
Назначить Смаилова Алихана Асхановича Первым заместителем Премьер-Министра Республики Казахстан, освободив от ранее занимаемой должности.
Президент Республики Казахстан К. ТОКАЕВ