"Орталық мемлекеттік органдар мен облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың жергілікті атқарушы органдары қызметінің тиімділігін жыл сайынғы бағалау жүйесі туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2010 жылғы 19 наурыздағы № 954 Жарлығына толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2020 жылғы 26 желтоқсандағы № 477 Жарлығы.
Қазақстан Республикасының
Президенті мен Үкiметі
актiлерiнiң жинағында
жариялануға тиiс
"Мемлекеттік басқару жүйесін жетілдіру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2019 жылғы 13 маусымдағы № 12 Жарлығын және "Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар министрлігін құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2020 жылғы 9 қыркүйектегі № 408 Жарлығын іске асыру мақсатында ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. "Орталық мемлекеттік органдар мен облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың жергілікті атқарушы органдары қызметінің тиімділігін жыл сайынғы бағалау жүйесі туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2010 жылғы 19 наурыздағы № 954 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 24, 173-құжат) мынадай толықтырулар енгізілсін:
Қызметінің тиімділігіне бағалау жүргізілетін орталық мемлекеттік органдардың тізбесінде:
"Мемлекеттік органдардың ұйымдастырушылық дамуы" блогын қоспағанда, Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын реттеу және дамыту агенттігі" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасының Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі нәтижелілікті бағалау бойынша";
"Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар министрлігі "Мемлекеттік органның жеке және заңды тұлғалармен өзара іс-қимылы" блогы және нәтижелілікті бағалау бойынша".
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президентi
Қ.Тоқаев

О внесении дополнений в Указ Президента Республики Казахстан от 19 марта 2010 года № 954 "О Системе ежегодной оценки эффективности деятельности центральных государственных и местных исполнительных органов областей, городов республиканского значения, столицы"
Указ Президента Республики Казахстан от 26 декабря 2020 года № 477.
Подлежит опубликованию
в Собрании актов Президента и
Правительства Республики
Казахстан
В целях реализации Указа Президента Республики Казахстан от 13 июня 2019 года № 12 "О мерах по совершенствованию системы государственного управления" и Указа Президента Республики Казахстан от 9 сентября 2020 года № 408 "Об образовании Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан" ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 19 марта 2010 года № 954 "О Системе ежегодной оценки эффективности деятельности центральных государственных и местных исполнительных органов областей, городов республиканского значения, столицы" (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 24, ст. 173) следующие дополнения:
в Перечне центральных государственных органов, в отношении которых проводится оценка эффективности их деятельности:
после строки "Агентство Республики Казахстан по регулированию и развитию финансового рынка, за исключением блока "Организационное развитие государственных органов" дополнить строками следующего содержания:
"Агентство Республики Казахстан по противодействию коррупции по оценке результативности";
"Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан по блоку "Взаимодействие государственного органа с физическими и юридическими лицами" и оценке результативности".
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня его подписания.
Президент Республики Казахстан К. Токаев