М.М.Ахметжановты тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2021 жылғы 16 сәуірдегі № 552 Жарлығы.
Марат Мұратұлы Ахметжанов Қазақстан Республикасы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызметтің) төрағасы лауазымына тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.ТОҚАЕВ

О назначении Ахметжанова М. М.
Указ Президента Республики Казахстан от 16 апреля 2021 года № 552
Назначить Ахметжанова Марата Муратовича Председателем Агентства Республики Казахстан по противодействию коррупции (Антикоррупционной службы).
Президент Республики Казахстан К. ТОКАЕВ