А.А. Дәдебаевты тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2022 жылғы 28 қарашадағы № 16 Жарлығы
Айбек Арқабайұлы Дәдебаев Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқарушысы лауазымына тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев

О назначении Дадебаева А. А.
Указ Президента Республики Казахстан от 28 ноября 2022 года № 16
Назначить Дадебаева Айбека Аркабаевича Управляющим делами Президента Республики Казахстан.
Президент Республики Казахстан К. Токаев