Е.Л. Тоғжановты тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2022 жылғы 1 желтоқсандағы № 27 Жарлығы.
Ералы Лұқпанұлы Тоғжанов Ақтөбе облысының әкімі лауазымына тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев

О назначении Тугжанова Е. Л.
Указ Президента Республики Казахстан от 1 декабря 2022 года № 27
Назначить Тугжанова Ералы Лукпановича акимом Актюбинской области.
Президент Республики Казахстан К. Токаев