Қ.І. Ақсақаловты тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2022 жылғы 1 желтоқсандағы № 28 Жарлығы.
Құмар Іргебайұлы Ақсақалов Қостанай облысының әкімі лауазымына тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев

О назначении Аксакалова К. И.
Указ Президента Республики Казахстан от 1 декабря 2022 года № 28
Назначить Аксакалова Кумара Иргибаевича акимом Костанайской области.
Президент Республики Казахстан К. Токаев