Н.М. Нәлібаевты тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2022 жылғы 1 желтоқсандағы № 30 Жарлығы.
Нұрлыбек Машбекұлы Нәлібаев Қызылорда облысының әкімі лауазымына тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев

О назначении Налибаева Н. М.
Указ Президента Республики Казахстан от 1 декабря 2022 года № 30
Назначить Налибаева Нурлыбека Машбековича акимом Кызылординской области.
Президент Республики Казахстан К. Токаев