Н.Т. Ұранхаевты тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2022 жылғы 1 желтоқсандағы № 31 Жарлығы.
Нұрлан Телманұлы Ұранхаев Абай облысының әкімі лауазымына тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев

О назначении Уранхаева Н. Т.
Указ Президента Республики Казахстан от 1 декабря 2022 года № 31
Назначить Уранхаева Нурлана Тельмановича акимом области Абай.
Президент Республики Казахстан К. Токаев