Н. Төреғалиевті тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2022 жылғы 2 желтоқсандағы № 33 Жарлығы.
Нариман Төреғалиев Батыс Қазақстан облысының әкімі лауазымына тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев

О назначении Турегалиева Н.
Указ Президента Республики Казахстан от 2 декабря 2022 года № 33
Назначить Турегалиева Наримана акимом Западно-Казахстанской области.
Президент Республики Казахстан К. ТОКАЕВ