Н.А. Ноғаевты тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2022 жылғы 2 желтоқсандағы № 36 Жарлығы.
Нұрлан Асқарұлы Ноғаев Маңғыстау облысының әкімі лауазымына тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев

О назначении Ногаева Н. А.
Указ Президента Республики Казахстан от 2 декабря 2022 года № 36
Назначить Ногаева Нурлана Аскаровича акимом Мангистауской области.
Президент Республики Казахстан К. ТОКАЕВ