Е.Ж. Баспаев туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2022 жылғы 9 желтоқсандағы № 53 Жарлығы.
Ернар Жеңісұлы Баспаев Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі Басшысының орынбасары болып тағайындалсын, ол Қазақстан Республикасы Президентінің көмекшісі – Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігінің Өтініштерді қарауды бақылау бөлімінің меңгерушісі лауазымынан босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев

О Баспаеве Е. Ж.
Указ Президента Республики Казахстан от 9 декабря 2022 года № 53
Назначить Баспаева Ернара Женисовича заместителем Руководителя Администрации Президента Республики Казахстан, освободив от должности помощника Президента Республики Казахстан – заведующего Отделом по контролю за рассмотрением обращений Администрации Президента Республики Казахстан.
Президент Республики Казахстан К. Токаев