А.С. Көлгіновті тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2022 жылғы 9 желтоқсандағы № 55 Жарлығы.
Алтай Сейдірұлы Көлгінов Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары лауазымына тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев

О назначении Кульгинова А. С.
Указ Президента Республики Казахстан от 9 декабря 2022 года № 55
Назначить Кульгинова Алтая Сейдировича Заместителем Премьер-Министра Республики Казахстан.
Президент Республики Казахстан К. Токаев