Э.Ә. Азимованы тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 68 Жарлығы.
Эльвира Әбілхасымқызы Азимова Қазақстан Республикасы Конституциялық Сотының Төрағасы лауазымына 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев

О назначении Азимовой Э. А.
Указ Президента Республики Казахстан от 29 декабря 2022 года № 68
Назначить Азимову Эльвиру Абилхасимовну Председателем Конституционного Суда Республики Казахстан с 1 января 2023 года.
Президент Республики Казахстан К. Токаев