А.А. Дәдебаевты тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2022 жылғы 11 қаңтардағы № 762 Жарлығы.
Айбек Арқабайұлы Дәдебаев Қазақстан Республикасы Президенті Іс басқарушысы лауазымына тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев

О назначении Дадебаева А. А.
Указ Президента Республики Казахстан от 11 января 2022 года № 762
Назначить Дадебаева Айбека Аркабаевича Управляющим делами Президента Республики Казахстан.
Президент Республики Казахстан К. Токаев