Ә.Қ. Оспанбековті тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2022 жылғы 12 ақпандағы № 809 Жарлығы
Әмірбек Қанатбекұлы Оспанбеков Қазақстан Республикасы Президентінің Қазақстан Республикасы Парламентіндегі Өкілдігінің басшысы лауазымына тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев

О назначении Оспанбекова А. К.
Указ Президента Республики Казахстан от 12 февраля 2022 года № 809
Назначить Оспанбекова Амирбека Канатбековича руководителем Представительства Президента Республики Казахстан в Парламенте Республики Казахстан.
Президент Республики Казахстан К. Токаев