Қазақстан Республикасының мемлекеттік наградаларымен наградтау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2022 жылғы 24 наурыздағы № 844 Жарлығы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Бейжің қаласындағы (Қытай Халық Республикасы) XIII Қысқы Паралимпиада ойындарындағы аса үздік спорттық жетістіктері үшін наградталсын:
"Құрмет" орденімен
Герлиц Александр Александрович
"Қазақстан Республикасының Ұлттық Паралимпиадалық комитеті" ҚБ спортшыcы
Жданович Антон Владимирович
"Қазақстан Республикасының Ұлттық Паралимпиадалық комитеті" ҚБ аға жаттықтырушысы
Коломиец Василий Сергеевич
"Қазақстан Республикасының Ұлттық Паралимпиадалық комитеті" ҚБ бас жаттықтырушысы.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев

О награждении государственными наградами Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан 24 марта 2022 года № 844
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. За выдающиеся спортивные достижения на XIII Зимних Паралимпийских играх в городе Пекине (Китайская Народная Республика) наградить:
орденом "Құрмет"
Герлица Александра Александровича – спортсмена ОО "Национальный Паралимпийский комитет Республики Казахстан"
Ждановича Антона Владимировича – старшего тренера ОО "Национальный Паралимпийский комитет Республики Казахстан"
Коломиеца Василия Сергеевича – главного тренера ОО "Национальный Паралимпийский комитет Республики Казахстан".
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания
Президент Республики Казахстан К. Токаев