Б.Ш. Сариев туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2022 жылғы 14 маусымдағы № 929 Жарлығы.
Бақытжан Шөмішбайұлы Сариев Қазақстан Республикасы Президенті Кеңсесінің бастығы болып тағайындалсын, ол Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігінің Мемлекеттік қызмет және кадр саясаты бөлімінің меңгерушісі лауазымынан босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев

О Сариеве Б. Ш.
Указ Президента Республики Казахстан от 14 июня 2022 года № 929
Назначить Сариева Бакытжана Шумишбайулы начальником Канцелярии Президента Республики Казахстан, освободив от должности заведующего Отделом государственной службы и кадровой политики Администрации Президента Республики Казахстан.
Президент Республики Казахстан К. ТОКАЕВ