С.М. Жұманғарин туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2022 жылғы 15 тамыздағы № 981 Жарлығы
Серік Мақашұлы Жұманғарин Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Сауда және интеграция министрінің міндеттерін атқарушы болып тағайындалсын, ол Қазақстан Республикасының Бәсекелестікті қорғау және дамыту агенттігінің төрағасы лауазымынан босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев

О Жумангарине С. М.
Указ Президента Республики Казахстан от 15 августа 2022 года № 981
Назначить Жумангарина Серика Макашевича исполняющим обязанности Заместителя Премьер-Министра – Министра торговли и интеграции Республики Казахстан, освободив от должности Председателя Агентства по защите и развитию конкуренции Республики Казахстан.
Президент Республики Казахстан К. Токаев