Қазақстан Республикасының Анталия қаласындағы (Түркия Республикасы) консулдығын қайта ұйымдастыру туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2022 жылғы 28 қыркүйектегі № 1025 Жарлығы.
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қазақстан Республикасының Анталия қаласындағы (Түркия Республикасы) консулдығы қайта құру жолымен Қазақстан Республикасының Анталия қаласындағы (Түркия Республикасы) бас консулдығы болып қайта ұйымдастырылсын.
2. Қазақстан Республикасының Үкіметі осы Жарлықтан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев

О реорганизации консульства Республики Казахстан в городе Анталье (Турецкая Республика)
Указ Президента Республики Казахстан от 28 сентября 2022 года № 1025
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Реорганизовать консульство Республики Казахстан в городе Анталье (Турецкая Республика) путем преобразования в генеральное консульство Республики Казахстан в городе Анталье (Турецкая Республика).
2. Правительству Республики Казахстан принять необходимые меры, вытекающие из настоящего Указа.
3. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
К. Токаев