Қазақстан Республикасының мемлекеттік наградаларымен наградтау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2022 жылғы 19 қарашадағы № 1076 Жарлығы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Елеулі жетістіктері және Қазақстан Республикасына сіңірген айрықша еңбегі үшін наградталсын:
II дәрежелі "Барыс" орденімен
Ищанов Қайрат Қыдырбайұлы
еңбек ардагері, Атырау қаласы;
"Парасат" орденімен
Сабуров Едіге
"Атыраугидрогеология" ЖШС ғылыми кеңесшісі, Атырау қаласы;
"Құрмет" орденімен
Қонысов Марат Нұрышұлы
"Атырау облыстық кардиологиялық орталығы" КМК директоры, Атырау қаласы;
III дәрежелі "Еңбек Даңқы" орденімен
Сәтмағамбетов Сафи Қаниұлы
"Ембімұнайгаз" АҚ "Доссормұнайгаз" МГӨБ операторы, Атырау қаласы;
"Ерен еңбегі үшін" медалімен
Жәмиев Жәнібек Жантұрсынұлы
Атырау облысы Д. Нұрпейісова атындағы академиялық оркестрдің домбырашысы.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ. Тоқаев

О награждении государственными наградами Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 19 ноября 2022 года № 1076
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. За активное участие в строительстве жилых домов для пострадавших при природном пожаре в Аулиекольском районе Костанайской области наградить:
орденом "Құрмет"
Ибраимова ДаулетаДулатовича – председателя наблюдательного совета ТОО "Строй Элит Дом";
Карамакина Бауржана Сабитовича – директора ТОО "CK КBS";
Орымбаева Нурлана Бахетжановича – генерального директора АО "Рудныйсоколовстрой";
орденом "Еңбек Даңқы" III степени
Владимирову Оксану Рашитовну – старшего прораба СУ "Отделстрой" АО "Рудныйсоколовстрой";
Жаксалыкова Олжабая Баймендовича – каменщика ТОО "БК-Строй";
медалью "Ерен еңбегі үшін"
Ариккулова Ерболата Булатовича – бригадира ТОО "Строй Элит Дом";
Абдикова Дархана Жаныбековича – заместителя директора ТОО "Алюминстрой";
Бекжанова Таира Ренатовича – директора филиала ТОО "Алия-Сервис";
Бораш Әбдірахман Әбдіхалықұлы – директора ТОО "Парасат Строй Проект";
Кима Сергея Романовича – директора ТОО "БК-Стройпром".
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент Республики Казахстан К. ТОКАЕВ