Ғ.Б. Бейсембаевты тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2023 жылғы 4 қаңтардағы № 86 Жарлығы.
Ғани Бектайұлы Бейсембаев Қазақстан Республикасының Оқу-ағарту министрі лауазымына тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев

О назначении Бейсембаева Г. Б.
Указ Президента Республики Казахстан от 4 января 2023 года № 86
Назначить Бейсембаева Гани Бектаевича Министром просвещения Республики Казахстан.
Президент Республики Казахстан К. Токаев