Бала құқықтары туралы конвенцияға хабарлар рәсіміне қатысты факультативтік хаттамаға қол қою туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2023 жылғы 24 қаңтардағы № 110 Жарлығы.
"Қазақстан Республикасының халықаралық шарттары туралы" Қазақстан Республикасының Заңы 8-бабының 1) тармақшасына сәйкес ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Біріккен Ұлттар Ұйымы жанындағы Қазақстан Республикасының Тұрақты өкілі Ақан Ақасұлы Рахметуллинге Бала құқықтары туралы конвенцияға хабарлар рәсіміне қатысты факультативтік хаттамаға Қазақстан Республикасының атынан қол қоюға өкілеттік берілсін.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев

О подписании Факультативного протокола к Конвенции о правах ребенка, касающегося процедуры сообщений
Указ Президента Республики Казахстан от 23 января 2023 года № 110
В соответствии с подпунктом 1) статьи 8 Закона Республики Казахстан "О международных договорах Республики Казахстан" ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Уполномочить Постоянного представителя Республики Казахстан при Организации Объединенных Наций Рахметуллина Акана Акасовича подписать от имени Республики Казахстан Факультативный протокол к Конвенции о правах ребенка, касающийся процедуры сообщений.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня его подписания.
Президент
Республики Казахстан
К. Токаев