Сегізінші сайланған Қазақстан Республикасы Парламентінің бірінші сессиясын шақыру туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2023 жылғы 27 наурыздағы № 153 Жарлығы.
Қазақстан Республикасы Конституциясының 59-бабының 2-тармағына сəйкес ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Сегізінші сайланған Қазақстан Республикасы Парламентінің бірінші сессиясы 2023 жылғы 29 наурызда сағат 10-да Астана қаласында шақырылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.ТОҚАЕВ

О созыве первой сессии Парламента Республики Казахстан восьмого созыва
Указ Президента Республики Казахстан от 27 марта 2023 года № 153.
В соответствии с пунктом 2 статьи 59 Конституции Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Созвать первую сессию Парламента Республики Казахстан восьмого созыва 29 марта 2023 года в 10 часов в городе Астане.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент Республики Казахстан К. Токаев