М.М. Ахметжановты тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2023 жылғы 3 сәуірдегі № 164 Жарлығы.
Марат Мұратұлы Ахметжанов Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрі лауазымына тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.ТОҚАЕВ

О назначении Ахметжанова М. М.
Указ Президента Республики Казахстан от 3 апреля 2023 года № 164
Назначить Ахметжанова Марата Муратовича Министром внутренних дел Республики Казахстан.
Президент Республики Казахстан К. Токаев