А. Ғиниятты тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2023 жылғы 4 сәуірдегі № 177 Жарлығы.
Ажар Ғиният Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрі лауазымына тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті Қ.ТОҚАЕВ

О назначении Гиният А.
Указ Президента Республики Казахстан от 4 апреля 2023 года № 177
Назначить Гиният Ажар Министром здравоохранения Республики Казахстан.
Президент Республики Казахстан К. Токаев