Д.Қ. Қыдырәліні тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2023 жылғы 4 сәуірдегі № 180 Жарлығы.
Дархан Қуандықұлы Қыдырəлі Қазақстан Республикасының Ақпарат жəне қоғамдық даму министрі лауазымына тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.ТОҚАЕВ

О назначении Кыдырали Д. К.
Указ Президента Республики Казахстан от 4 апреля 2023 года № 180
Назначить Кыдырали Дархана Куандыкулы Министром информации и общественного развития Республики Казахстан.
Президент Республики Казахстан К. Токаев