Ю.В. Ильинді тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2023 жылғы 4 сәуірдегі № 182 Жарлығы.
Юрий Викторович Ильин Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар министрі лауазымына тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.ТОҚАЕВ

О назначении Ильина Ю. В.
Указ Президента Республики Казахстан от 4 апреля 2023 года № 182
Назначить Ильина Юрия Викторовича Министром по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан.
Президент Республики Казахстан К. Токаев