С.Д. Шәріпхановты тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2023 жылғы 10 маусымдағы № 251 Жарлығы.
Сырым Дүйсенғазыұлы Шәріпханов Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар министрі лауазымына тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ. Тоқаев

О назначении Шарипханова С. Д.
Указ Президента Республики Казахстан от 10 июня 2023 года № 251
Назначить Шарипханова Сырыма Дюсенгазиевича Министром по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан.
Президент Республики Казахстан К. Токаев