Қазақстан Республикасының мемлекеттік наградаларымен наградтау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2023 жылғы 10 тамыздағы № 294 Жарлығы.
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Адам өмірін сақтап қалуға байланысты қиын-қыстау жағдайда көрсеткен ержүректігі мен жанқиярлығы үшін наградталсын:
"Ерлігі үшін" медалімен
Ахметханов Тілеужан Сапарғалиұлы
– "Expo Masters" ЖШС менеджері, Алматы қаласы
Гюнай Шюкрю
-
"Спарк Электромеханик" ЖШС электригі, Алматы қаласы
Исмаилов Эльдар Александрович
-
"Спарк Электромеханик" ЖШС электромеханигі, Алматы қаласы
Йерделен Халил
-
"GASK Construction" ЖШС автокран операторы, Алматы қаласы
Мамедов Кенан Бабаұлы
-
"Спарк Электромеханик" ЖШС электромеханигі, Алматы қаласы
Романов Вадим Анатольевич
-
"Frank-Asia" ЖК автокран операторы, Алматы қаласы.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.ТОҚАЕВ

О награждении государственными наградами Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 10 августа 2023 года № 294
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. За храбрость и самоотверженность, проявленные в экстремальной ситуации, связанной со спасением человеческой жизни, наградить:
медалью "Ерлігі үшін"
Ахметханова Тлеужана Сапаргалиевича – менеджера ТОО "Expo Masters", город Алматы;
Гюная Шюкрю – электрика ТОО "Спарк Электромеханик", город Алматы;
Исмаилова Эльдара Александровича – электромеханика ТОО "Спарк Электромеханик", город Алматы;
Йерделена Халила – оператора автокрана ТОО "Gask Construction", город Алматы;
Мамедов Кенан Бабаұлы – электромеханика ТОО "Спарк Электромеханик", город Алматы;
Романова Вадима Анатольевича – оператора автокрана ИП "FrankAsia", город Алматы.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент Республики Казахстан К. Токаев