А.Ғ. Балаеваны тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2023 жылғы 2 қыркүйектегі № 330 Жарлығы.
Аида Ғалымқызы Балаева Қазақстан Республикасының Мəдениет жəне ақпарат министрі лауазымына тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.ТОҚАЕВ

О назначении Балаевой А. Г.
Указ Президента Республики Казахстан от 2 сентября 2023 года № 330
Назначить Балаеву Аиду Галымовну Министром культуры и информации Республики Казахстан.
Президент Республики Казахстан К. Токаев