С.Қ. Жақыпова туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2023 жылғы 2 қыркүйектегі № 332 Жарлығы.
Светлана Қабыкенқызы Жақыпова Қазақстан Республикасының Еңбек жəне халықты əлеуметтік қорғау министрі болып тағайындалсын, ол бұрынғы атқарған лауазымынан босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.ТОҚАЕВ

О Жакуповой С. К.
Указ Президента Республики Казахстан от 2 сентября 2023 года № 332
Назначить Жакупову Светлану Кабыкеновну Министром труда и социальной защиты населения Республики Казахстан, освободив от ранее занимаемой должности.
Президент Республики Казахстан К. Токаев