"Дінаралық диалогқа қосқан үлесі үшін Астана халықаралық сыйлығы мен Әлемдік және дәстүрлі діндер лидерлері съезінің құрмет медалі туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2017 жылғы 2 маусымдағы № 489 Жарлығына өзгерiстер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2023 жылғы 26 қыркүйектегі № 362 Жарлығы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. "Дінаралық диалогқа қосқан үлесі үшін Астана халықаралық сыйлығы мен Әлемдік және дәстүрлі діндер лидерлері съезінің құрмет медалі туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2017 жылғы 2 маусымдағы № 489 Жарлығына мынадай өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген Әлемдік және дәстүрлі діндер лидерлері съезінің құрмет медалі туралы ережеде:
3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Құрмет медалімен үш жылда бір реттен сиретпей марапатталады.";
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген Дінаралық диалогқа қосқан үлесі үшін Астана халықаралық сыйлығы лауреатының дипломы мен естелік белгісінің сипаттамасында:
Дінаралық диалогқа қосқан үлесі үшін Астана халықаралық сыйлығы лауреатының дипломы мен естелік белгісінің сипаттамасына 1, 2 және 3-қосымшалар осы Жарлыққа 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген Әлемдік және дәстүрлі діндер лидерлері съезінің құрмет медалінің және оның куәлігінің сипаттамасында:
Әлемдік және дәстүрлі діндер лидерлері съезінің құрмет медалінің және оның куәлігінің сипаттамасына 2 және 3-қосымшалар осы Жарлыққа 4 және 5-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ. Тоқаев
Қазақстан Республикасы
Президентінің
2023 жылғы 26 қыркүйектегі
№ 362 Жарлығына
1-ҚОСЫМША
Дінаралық диалогқа қосқан
үлесі үшін Астана халықаралық
сыйлығы лауреатының дипломы
мен естелік белгісінің
сипаттамасына
1-ҚОСЫМША
Дінаралық диалогқа қосқан үлесі үшін Астана халықаралық сыйлығының лауреаты дипломының БЕЙНЕСІ (қатты мұқаба)
Қазақстан Республикасы
Президентінің
2023 жылғы 26 қыркүйектегі
№ 362 Жарлығына
2-ҚОСЫМША
Дінаралық диалогқа қосқан
үлесі үшін Астана халықаралық
сыйлығы лауреатының дипломы
мен естелік белгісінің
сипаттамасына
2-ҚОСЫМША
Дінаралық диалогқа қосқан үлесі үшін Астана халықаралық сыйлығының лауреаты дипломының БЕЙНЕСІ (жапсырма беттің беткі жағы)
Қазақстан Республикасы
Президентінің
2023 жылғы 26 қыркүйектегі
№ 362 Жарлығына
3-ҚОСЫМША
Дінаралық диалогқа қосқан
үлесі үшін Астана халықаралық
сыйлығы лауреатының дипломы
мен естелік белгісінің
сипаттамасына
3-ҚОСЫМША
Дінаралық диалогқа қосқан үлесі үшін Астана халықаралық сыйлығының лауреаты дипломының БЕЙНЕСІ (жапсырма беттің ішкі жағы)
Қазақстан Республикасы
Президентінің
2023 жылғы 26 қыркүйектегі
№ 362 Жарлығына
4-ҚОСЫМША
Әлемдік және дәстүрлі діндер
лидерлері съезінің құрмет
медалінің және оның куәлігінің
сипаттамасына
2-ҚОСЫМША
Әлемдік және дәстүрлі діндер лидерлері съезінің құрмет медалі куәлігінің БЕЙНЕСІ (қатты мұқаба)
Қазақстан Республикасы
Президентінің
2023 жылғы 26 қыркүйектегі
№ 362 Жарлығына
5-ҚОСЫМША
Әлемдік және дәстүрлі діндер
лидерлері съезінің құрмет
медалінің және оның куәлігінің
сипаттамасына
3-ҚОСЫМША
Әлемдік және дәстүрлі діндер лидерлері съезінің құрмет медалі куәлігінің БЕЙНЕСІ (ішкі бөлігі)

О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 2 июня 2017 года № 489 "Об Астанинской международной премии за вклад в межрелигиозный диалог и почетной медали Съезда лидеров мировых и традиционных религий"
Указ Президента Республики Казахстан от 26 сентября 2023 года № 362
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 2 июня 2017 года № 489 "Об Астанинской международной премии за вклад в межрелигиозный диалог и почетной медали Съезда лидеров мировых и традиционных религий" следующие изменения:
в Положении о почетной медали Съезда лидеров мировых и традиционных религий, утвержденном вышеназванным Указом:
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Почетной медалью награждаются не реже одного раза в три года.";
в описании диплома и памятного знака лауреата Астанинской международной премии за вклад в межрелигиозный диалог, утвержденном вышеназванным Указом:
приложения 1, 2 и 3 к описанию диплома и памятного знака лауреата Астанинской международной премии за вклад в межрелигиозный диалог изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему Указу;
в описании почетной медали Съезда лидеров мировых и традиционных религий и удостоверения к ней, утвержденном вышеназванным Указом:
приложения 2 и 3 к описанию почетной медали Съезда лидеров мировых и традиционных религий и удостоверения к ней изложить в новой редакции согласно приложениям 4 и 5 к настоящему Указу.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня его подписания.
Президент Республики Казахстан К. Токаев
ПРИЛОЖЕНИЕ 1
к Указу Президента
Республики Казахстан
от 26 сентября 2023 года
№ 362
ПРИЛОЖЕНИЕ 1
к описанию диплома и
памятного знака лауреата
Астанинской международной
премии за вклад в
межрелигиозный диалог
ИЗОБРАЖЕНИЕ диплома лауреата Астанинской международной премии за вклад в межрелигиозный диалог (твердая обложка)
ПРИЛОЖЕНИЕ 2
к Указу Президента
Республики Казахстан
от 26 сентября 2023 года
№ 362
ПРИЛОЖЕНИЕ 2
к описанию диплома и
памятного знака лауреата
Астанинской международной
премии за вклад в
межрелигиозный диалог
ИЗОБРАЖЕНИЕ диплома лауреата Астанинской международной премии за вклад в межрелигиозный диалог (лицевая сторона вкладыша)
ПРИЛОЖЕНИЕ 3
к Указу Президента
Республики Казахстан
от 26 сентября 2023 года
№ 362
ПРИЛОЖЕНИЕ 3
к описанию диплома и
памятного знака лауреата
Астанинской международной
премии за вклад в
межрелигиозный диалог
ИЗОБРАЖЕНИЕ диплома лауреата Астанинской международной премии за вклад в межрелигиозный диалог (внутренняя сторона вкладыша)
ПРИЛОЖЕНИЕ 4
к Указу Президента
Республики Казахстан
от 26 сентября 2023 года
№ 362
ПРИЛОЖЕНИЕ 2
к описанию почетной медали
Съезда лидеров мировых и
традиционных религий и
удостоверения к ней
ИЗОБРАЖЕНИЕ удостоверения к почетной медали Съезда лидеров мировых и традиционных религий (твердая обложка)
ПРИЛОЖЕНИЕ 5
к Указу Президента
Республики Казахстан
от 26 сентября 2023 года
№ 362
ПРИЛОЖЕНИЕ 3
к описанию почетной медали
Съезда лидеров мировых и
традиционных религий и
удостоверения к ней
ИЗОБРАЖЕНИЕ удостоверения к почетной медали Съезда лидеров мировых и традиционных религий (внутренняя часть)