Е.С. Сәденовті тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2024 жылғы 6 ақпандағы № 450 Жарлығы.
Ержан Сапарбекұлы Сəденов Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрі лауазымына тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.ТОҚАЕВ

О назначении Саденова Е.С.
Указ Президента Республики Казахстан от 6 февраля 2024 года № 450
Назначить Саденова Ержана Сапарбековича Министром внутренних дел Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан К. Токаев