Т.Б. Дүйсенованы тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2024 жылғы 6 ақпандағы № 454 Жарлығы.
Тамара Босымбекқызы Дүйсенова Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары лауазымына тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.ТОҚАЕВ

О назначении Дуйсеновой Т.Б.
Указ Президента Республики Казахстан от 6 февраля 2024 года № 454
Назначить Дуйсенову Тамару Босымбековну Заместителем Премьер-Министра Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан
К. Токаев