А.М. Сәтқалиевті тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2024 жылғы 6 ақпандағы № 458 Жарлығы.
Алмасадам Майданұлы Сәтқалиев Қазақстан Республикасының Энергетика министрі лауазымына тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.ТОҚАЕВ

О назначении Саткалиева А.М.
Указ Президента Республики Казахстан от 6 февраля 2024 года № 458
Назначить Саткалиева Алмасадама Майдановича Министром энергетики Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан
К. Токаев