М.К. Қарабаевты тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2024 жылғы 6 ақпандағы № 470 Жарлығы.
Марат Кәрімжанұлы Қарабаев Қазақстан Республикасының Көлік министрі лауазымына тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.ТОҚАЕВ

О назначении Карабаева М.К.
Указ Президента Республики Казахстан от 6 февраля 2024 года № 470
Назначить Карабаева Марата Каримжановича Министром транспорта Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан
К. Токаев